Czy dzbanek filtrujący Dafi posiada gwarancje?

dzbanek Dafi

Firma Dafi od ponad 30 lat projektuje, produkuje, a także montujemy w naszym kraju produkty pod marką Dafi. Poprzez to na każdym etapie wytwarzania tychże wyrobów firma Dafi może zaoferować najwyższą jakość wykonania swoich produktów. Co więcej. Producent dbamy o to, żeby nasza inwestycja w zakup produktów firmy Dafi była bezpieczna, natomiast obsługa posprzedażowa w pełni niezawodna. Zgodnie z informacjami od producenta, otrzymujemy 2 lata gwarancji na dzbanek filtrujący.

Nie dotyczy to, jednakże uszkodzeń mechanicznych, które dokonały się za sprawą użytkownika. Należy dodać, iż w przypadku, kiedy wiemy, że nie będziemy przez jakiś czas używać dzbanka, najlepiej będzie, jeśli zapakujemy go w torebkę, a następnie schowamy do lodówki. Mamy także pewność, że: kupujemy produkt zaprojektowany oraz wyprodukowany w Polsce. Firma Dafi gwarantuje także szybką wysyłkę oraz krótkie terminy napraw bezpośrednio w siedzibie producenta, a także łatwy kontakt z wykwalifikowanymi konsultantami. Co więcej, producent zapewnia także indywidualne podejście do potrzeb klienta

Jaki dzbanek wybrać?

Firma Dafi daje nam do wyboru wiele różnych dzbanków filtrujących, które dostępne są pod adresem https://dafi.pl/produkty/dzbanki-do-filtrowania/. Różnią się one pomiędzy sobą zarówno wielkością, kształtem, a także kolorem oraz materiałem, z którego je wykonano. Według informacji, znajdujących się na stronie internetowej producenta, mamy do wyboru: dzbanek Crystal, o pojemności 2 litrów – został on wykonany ze szkła; dzbanek o nazwie Atria, o pojemności 2,4 litra – dzbanek ten jest klasyczny oraz funkcjonalny; dzbanek Atri – o pojemności 2,4 litra, lekki oraz poręczny; dzbanek Astra, posiadający pojemność 3 litry – to dzbanek nowoczesny i opływowy; dzbanek Mila, także  o pojemności 3 litry – ergonomiczny; dzbanek o nazwie Luna, posiadający pojemność 3,3 litra – dzbanek ten jest elegancki oraz uniwersalny; Aldo, o pojemności 3,7 litra – prosty oraz wygodny; dzbanek o nazwie Omega, mający pojemność 4 litry – wyjątkowo pojemny; ostatni dzbanek to Sintra, również o pojemności 4 litry – standardowy, a także praktyczny. Jak można zauważyć, mamy spory wybór dzbanków. Możemy więc idealnie dostosować dzbanek do swoich indywidualnych potrzeb.